H4C

Blogowe porady i inspiracje

Przyszłościowy amortyzator obrazu lanparte gimbal zapewni znakomitą stabilność obrazów.

Nowoczesny stabilizator obrazu lanparte gimbal zapewni Państwu niepowtarzalną stabilność obrazów a także ekranizacji wykonanych telefonem lub aparatem GoPro. Jest to tzw. gimbal, który daje pozwolenie na zamontowanie w pojedynczym sprzęcie smartphone lub Gopro, w zasadzie gimbale są albo polecane do telefonów albo do Gopro. Lanparte Gimbal gwarantuje Państwu jednolite kadry w każdych okolicznościach, stabilizując obraz w 3 osiach (lewo-prawo, góra-dół a także rozchylanie na różne strony) dzięki precyzyjnym oraz bardzo cichym napędom bezszczotkowym, które szybko kompensują poruszanie się aparatu.

Stabilizator w zwyczajny sposób umożliwia na sterowanie ruchem kamery, zapobiega przypadkowym i szybkim  szarpnięciom stosując spowolniony ruch góra-dół i monitorowany ruch lewo-prawo, kierując obiektyw tam, dokąd chcemy. Ma on specjalny tryb inteligentnego wyważania oraz dodatkowo regulowaną przeciwwagę, za sprawą czego możemy go używać z absolutnie każdym telefonem komórkowym o przekątnej ekraniku do 5.5-6″ oraz kamerami GoPro Hero 3+/4. Stabilizator jest gotowy do użycia w przeciągu niepełnej chwili, bez przymusu bardzo skomplikowanej konfiguracji. Ażeby filmować także nowymi kamerami GoPro pięć oraz GoPro sześćwystarczy przyłączyć opcjonalne przymocowanie LanParte GCH-Go5. Gimbal jest wyjątkowo łatwy w obsłudze, ma jedynie jeden pstryczek wł. urządzenia a jego wykonana praca jest bardzo intuicyjna. Nie funkcjonuje w trybie odwróconym tak zwany z kamerą u dołu a z rączką u samej góry. Ukrytą w ergonomicznym, z gumy uchwycie baterii, bardzo łatwo wymienić, wystarczy nacisnąć odpowiedni przycisk.

Naładowana bateria wystarcza nam do 3 godz nieustannej pracy, u dołu posiada miernik LED informujący o poziomie naładowania baterii. Calusieńki sprzęt jest leciutki (niecałe 0,5kg) i łatwy w obsłudze, wyśmienity zarówno do profesjonalnego zastosowania, jak również do robienia przepięknych pamiątek z rodzinnych wypraw.

Zobacz więcej: lanparte gimbal

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *