H4C

Blogowe porady i inspiracje

Później natomiast wszystko szło jak po sznurku i układało się w całość.

Sporej ilości z nas szuka okazji do dorobienia sobie kasy w różnych miejscach. Robimy na 2, a dosłownie na trzy zmiany. Osobiście poznałem takie chłopcy i dziewczęta i nie mogłem się przestać dziwić, jak potrafiły to połączyć. Najmocniej zaskoczył mnie fakt, że miały one nadal czas na relaks. Mnóstwo ludzi pracuje współcześnie na dwie prace, czyli 1dną główną oraz drugą, w której można dorobić sobie coś w wolnej chwili. Praca hałupnicza nie jest dla wszystkich, niemniej jednak bardzo wielu z nas może się w niej odnaleźć a także dodać coś do domowego budżetu.

Sam kilkanaście tygodni temu postanowiłem się zdecydować na tego typu zabieg i praca hałupnicza weszła na znakomite w moje życie. Telepraca działa tak, że trudnimy się odbieraniem  połączeń a także doradzaniem klientowi, którą propozycję powinien wybrać. Bywa to wyśmienite zawód dla tych, którzy są wygadani i lubią kontakt z ludźmi. Pracując na tzw. słuchawce musimy pamiętać o tym, że może nas napotkać niemało  niemiłych chwil. W większości sytuacji bowiem zdarza się tak, że dzwonią do nas wściekłe osoby a także krzyczą wam do telefonu.

W takowych chwilach powinno się zachować de facto niesłychanie dużo spokoju, aby nie wybuchnąć a także nie reagować bardzo podobnie, jak telefonujący do nas kontrahent. W tego rodzaju zadaniu z w pewnych sytuacjach uczymy się natomiast cierpliwości oraz tego, jak wypracować w sobie dobre podejście. Miałem przyjaciela, który pracował w jednej z dużych firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) telekomunikacyjnych oraz opowiadał mi, że najbardziej nieznośne zostały początki. Powinno się było bowiem douczyć się całej oferty oraz zapamiętać wiele regułek. Z czasem jednakże wszystko szło jak po maśle i układało się w całość.

Więcej: praca zdalna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *