H4C

Blogowe porady i inspiracje

Od jego gabarytów znacząca większość uzależnia jakość życia seksualnego.

Prącie jest istotnym „narzędziem” , w którego posiadaniu jest właściwie każdy pan. Od rozmiarów penisa spora większość uzależnia jakość życia seksualnego. Lecz nie wszyscy mężczyźni są z jego rozmiarów zadowoleni i u części z nich występują w tym obszarze kompleksy. Panowie borykają się z strasznymi dylematami, a zatem „czy posiadam wystarczającego penisa, który umie zadowolić moją kobietę? „. Wielu panom spędza to pytanie sen z powiek. Choć zerkając na to od kobiecej strony – nie dla wszystkich dziewczyn rozmiar jest kluczowym elementem satysfakcjonującego życia erotycznego.

Jaki zatem powinien być rozmiar członka? Mianowicie wg pewnych źródeł za średnią wielkość członka podczas erekcji uważa się 13-16 cm. Tylko czy ta średnia jest dla wszystkich mężczyzn wystarczająca? Przyjmijmy na chwileczkę tok myślenia mężczyzn (choć kobiet też), że czym więcej tym znacznie lepiej zarówno wzdłuż, jak i wszerz. Dla mężczyzn którzy posiadają kompleksy na tle swojego małego członka są ogólnie dostępne różnorodne metody powiększenia jego gabarytów, te inwazyjne, jak i sposoby nieinwazyjne. Do sposobów inwazyjnych wliczamy niewątpliwie sposób chirurgiczny powiększenie przyrodzenia. Jest to technika oczywiście trwała a także dająca natychmiastowy efekt. Co jednakże, jeśli nie każdy facet może sobie pozwolić na tego typu zabieg? W takiej sytuacji na ratunek przyjdą wszystkie inne ogólnodostępne i zasadniczo na kieszeń każdego sposoby. Tutaj na pierwszym miejscu znaleźć się powinien powiekszacz penisa. Co to takiego?

Na rynku można kupić różnorakie sprzęty powiększające męskie przyrodzenie. Niewątpliwie najbardziej popularnymi są : – estender – jest to urządzenie, które nosi się poprzez pewien czas (najczęściej parę h dziennie). W czasie noszenia tego urządzenia rozciągają się tkanki męskiego przyrodzenia. Stosowanie tej metody nie da nam od razu efektu. Na końcowe rezultaty (bez wątpienia biorąc pod uwagę, że urządzenie jest wykorzystywane regularnie należy poczekać nawet 6 mcy. Wówczas faceci będą mogli liczyć na powiększenie długości własnego prącia o około 2-3 centymetry

Z pewnością opłaca się skorzystać z tejże techniki, niemniej jednak jest ona przeznaczona tylko dla osób wytrwałych a także konsekwentnych. Dla mniej cierpliwych, tych którzy pragną efektu „tu i teraz”, a nie posiadają zasobnej kieszeni jest jeszcze pewne inne rozwiązanie. Mianowicie – specjalne pompki do penisa – ich sposób działania jest prosty. Tuż przed oczekiwanym stosunkiem płciowym zakłada się taką pompkę na prącie i powoli wpompowuje powietrze. Ciśnienie w pompce sprawi przypływ krwi do prącia i rozszerzenie ciał jamistych, co z kolei zaowocuje zwiększeniem jego wielkości, By uzyskany efekt nie trwał krótkiej chwili, po zdobyciu wymarzonego rozmiaru członka z cylindra powoli zsuwa się pierścień, który uniemożliwia odpływ krwi i zachowuje otrzymany rozmiar prącia poprzez całe współżycie. Oprócz urządzeń wymienionych powyżej, których używanie co niektórym facetom może się zbytnio nie podobać są dostępne tabletki, ale niestety, metody te są nieskuteczne i nie ma co ich kupować.

Podsumowując powiększenie członka jest oczywiście możliwe. Tutaj trzeba jedynie dokonać wyboru właściwej techniki. Biorąc pod uwagę, iż znacząca większość panów (bez urazy) nie może niestety pochwalić się cierpliwością w kwestii rozmiaru swojego członka, zatem niewątpliwie wybiorą powiekszacz prącia w postaci pompki.

Zobacz więcej: http://powiekszaczpenisa.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *