H4C

Blogowe porady i inspiracje

Nim się obejrzymy, a nasze całe miasteczko będzie przypominać już bardzo dużą metropolię.

Mało jest w naszym życiu satysfakcji podobnej do zyskania czegoś bardzo wielkiego, poprzez to właśnie gierki które umożliwiają budować a także zarządzać swoim upragnionym miastem mają takie wielkie grono zagorzałych fanów. Burmistrzem możemy być nawet stojąc w korku na drodze lub czekając gdzieś w długiej kolejce, poprzez mobilny SimCity Buildit. Kto nie śnił o naprawieniu swojego miasta w momencie gdy systemy komunikacji potrafią zawodzić?

Dzięki takim gierkom bywa to na szczęście możliwe. Będziemy mogli odtworzyć znane miasteczka albo stworzyć całkowicie nowe opierając się na własnych najbardziej szalonych pomysłach. Zbudować niezbyt duże osiedle, przyłączyć do niego prąd a także wodę, zacząć budować calusieńką strefę, do której trzeba doprowadzić wszelką komunikacją…

Nim się obejrzymy, a nasze miasto przypomina już ogromną metropolię, a skarbiec świeci pustką. W życiu każdego burmistrza nadchodzi taki czas kiedy musi zacząć rozmyślać o swoim zadłużaniu się, zminimalizowaniu swoich własnych planów albo… uzyskania pieniędzy na inne sposoby. Absolutnie wszystkim burmistrzom mobilnym zdoła pomóc SimCity Buildit Hack czyli łatwy w obsłudze program, który zmusi daną apkę do zagwarantowania im nieograniczonej ilości SimCashu, Simoleonów i kluczy złotych.

Nie będziecie już czuli się ograniczeni przez ekonomię narzuconą poprzez grę i zdołacie skupić się na wprowadzaniu w swoje życie najbardziej szalonych przedsięwzięć. Budowanie warszawskiej średnicówki nigdy jeszcze nie było aż tak łatwe.

Autor: SimCity Buildit Hack

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *