H4C

Blogowe porady i inspiracje

Na ogół dbamy o własną higienę osobistą

Wszyscy troszczymy się o własną higienę osobistą, myjemy się używając wszelakiego typu środków do kąpieli. Takie preparaty to bardzo dobre rozwiązanie w utrzymaniu higieny osobistej, a też higieny podczas pracy.

Wiele spółek proponuje różnorodne metody rozwiązywania tego typu dylematu, który dotyczy każdej osoby. Przykładowo sposoby higieniczne przedsiębiorstwa tork. Firma ta para się dystrybucją specyfików do czyszczenia. Preparaty czyszczące oraz bakteriobójcze tej spółki stosowane są w rozmaitych szpitalach i gastronomii.

Do użytkowania tych produktów do mycia nie używamy wody. Stosowane wyroby tejże spółki są odkażające, czyszczą i dezynfekują. W obszernej ofercie produktów znajdują się środki ciekłe, a także w postaci żelu, który da się schować w torbie, lub kieszonce. Są bezzapachowe i bez substancji alergicznych, spełniają wszelkie warunki sanitarne oraz epidemiologiczne. Te preparaty znakomicie sprawdzają się podczas wycieczki, gdzie zazwyczaj nie mamy możliwości wymycia rąk. Wtedy smarujemy je żelem, bądź specjalnym płynem, trzemy o siebie i posiadamy wyczyszczone dłonie.

Często bywa tak, że w szpitalach nie tylko doktorzy je używają, też w holach możemy zobaczyć dystrybutory z takimi substancjami, ażeby przed odwiedzeniem kogoś chorego się odkazić i po wyjściu z sali zrobić to samo.

W gastronomii lub ośrodkach wypoczynkowych również stosuje się tego typu wyroby. To bardzo ekspresowy sposób zadbania o higienę, nie jest to niebezpieczne, więc również dzieci spokojnie będą mogły myć ubrudzone ręce tym środkiem.

Niewielkie opakowania w jakich jest zapakowany żel z łatwością możemy mieć cały czas przy sobie. W taki oto sposób nie są straszne nam bakterie, czy inne zarazki.

Zobacz: Tork

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *