H4C

Blogowe porady i inspiracje

League of Legends jest 1-dnym z największych objawień ostatnich czasów, jeśli chodzi o szeroką branżę elektronicznej zabawy.

LoL jest jednym z najogromniejszych fenomenów ostatnich lat, jeżeli już chodzi o szeroko pojętą branżę komputerowej zabawy. W tytuł ten grywa każdego dnia kilkaset tysięcy osób, co robi z niej jedną z najpopularniejszych dziś gier a także nic nie zapowiada, jakoby taki stan rzeczy miał się kilka miesięcy temuzmodyfikować. W każdej szkole pełno dzieci zna ten gameplay oraz w niego gra, jednakowo jest z młodzieżą i osobami starszymi. Gra proponuje system notowań, który pozwala walczenie ze sobą graczy o podobnym stopniu zaawansowania – jest to niejako wskaźnik pewnej prestiżowości a także bardzo wielu graczom zależy na tym, by notowania były adekwatnie wysokie.

Tu z poradą przychodzą ludzie proponujący League of Legends boosting. Za tym dziwnym hasłem kryje się nie trudna usługa. Niezmiernie wykwalifikowany gracz za niewielką daninę wspiera w każdym meczu swojego kontrahenta, walcząc w jego peamie i podnosząc jej rangę. Boosting odbywa się do czasu, w którym gracz doczeka się wymarzonych notowań. Nie ma tutaj de facto znamion oszustwa, to po prostu mniej lub bardziej koleżeńskie wsparcie, któremu autorzy gry nie mogą absolutnie nic zarzucić. To użyteczna usługa, jeżeli już komuś rzeczywiście zależy na własnej randze, a przykładowo nie ma dość  czasu, żeby ryzykować utratę czasu na walki, które mogłyby okazać się przegrane. Doradztwo zaawansowanego gracza to z kolei niemalże pewność, że się zwycięży.

Więcej: League of Legends boosting

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *