H4C

Blogowe porady i inspiracje

Do dyspozycji klientów dostępny jest konfigurator traktora rolniczego

Traktor rolniczy to pojazd, który przemienił agrotechnikę. Od dekad jest nieodzownym wyekwiponowaniem absolutnie każdego gospodarstwa. Ceniony za ogromną niezawodność i bezproblemowość konstrukcji, która pozwala na szybkie a także tanie naprawy.

Naszym Polskim producentem ciągników gospodarczych jest między innymi marka Farmtrac z miasteczka Mrągowo, której szczegółowa oferta jest udostępniona u dealerów spółki. Propozycja naszego polskiego producenta jest szeroka a także z pewnością każdy rolnik w niej odnajdzie to, czego szuka. Od niewielkich oraz przestronnych traktorów dysponujących mocą poniżej pięćdziesięciu KM, aż po bardzo duże ciągniki z napędami, których to siły przerastają sto dziesięć koni mechanicznych.

Dla klientów dostępny jest konfigurator ciągnika rolnego. Za jego pomocą przez internet, śpiesznie oraz w miarę intuicyjnie można złożyć sprzęt, który sprawdzi się w każdym gospodarstwie.

Detale technologiczne, finanse, transport i serwis – we wszystkich tematach na pewno pomoże miejscowy dystrybutor Farmtrac. Ciągniki są solidne, pozbawione niepotrzebnej elektroniki.

Części zamienne są bezproblemowo dostępne a także w przystępnych cenach. Twórcy nieustannie pracują nad funkcjonalnością, wydajnością oraz jeszcze istotniejszą niezawodnością konstrukcji. Farmtrac oferuje własne wyroby na terenie Rzeczpospolitej Polskiej i na obszarach UE oraz dodatkowo w Afryce. Pozwala na to rozwinięta sieć dystrybutorów firmy, która sprawnie się rozwija. A wszystko po to, by proponować niezawodne, rodzime traktory wszędzie tam, gdzie są potrzebne.

Jeśli zastanawiasz się nad zakupieniem traktora gospodarczego, szczerze zapraszamy na stronę internetową producenta, gdzie możecie odnaleźć regionalnego przedstawiciela Farmtrac.

Zobacz: farmfrac

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *